top of page

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

 • Чи є у вас повернення коштів?
  Ви можете повернути чи обміняти товар згідно з Законом Закону про захист прав споживачів протягом 14 днів з моменту покупки, та за умови, що товар не був у використанні.
 • Як швидко ви відправляєте замовлення?
  Ми здійснюємо відправки товару по Україні, країни ЕС та США. Доставка в межах України здійснюється Новою поштою. Терміни відправки: 1-3 дня після замовлення, але в більшості випадків відправка здійснюється в день замовлення. Терміни доставки: 1 - 2 дні Вартість: за тарифами Нової пошти Доставка по Європі здійснюється Nova Post. Терміни відправки: 1-3 дня після замовлення Терміни доставки: до 5 робочих днів Вартість: розраховується автоматично в залежності від ваги замовлення.
 • Чи доставляєте ви в інші країни?
  Ми здійснюємо доставку з Польщі разом з Nova Post: 1. Польща Терміни відправлення: 1-3 дні після замовлення після 18:00 Терміни доставки: 2-5 робочих днів Вартість доставки сплачується при оформленні замовлення, розрахунок системою автоматичний. до 2 кг (1 - 4 свічки Bassic) - 180 грн до 10 кг (5 - 20 свічок Bassic) - 200 грн до 30 кг (21 - 60 свічок Bassic) - 280 грн 2. Чехія, Естонія, Литва, Латвія, Німеччина, Словаччина, Угорщина, Італія Терміни відправлення: 1-3 дні після замовлення після 18:00 Терміни доставки: від 2 робочих днів Вартість доставки сплачується при оформленні замовлення, розрахунок системою автоматичний. до 2 кг (1 - 4 свічки Bassic) - 470 грн до 10 кг (5 - 20 свічок Bassic) - 720 грн до 30 кг (21 - 60 свічок Bassic) - 1100 грн 3. Інші країни Для розрахунку вартості і термінів доставки зверніться до нас в instagram - @svoyacandle або в чаті сайту.
 • Правила безпечного використання
  Дотримуйтесь правила 2 метрів — не ставте свічку що палає біля одягу, книг, штор або будь-чого легкозаймистого. Тримайте запалені свічки якомога далі від протягів, стельових вентиляторів та будь-яких повітряних потоків. Ніколи не залишайте свічку що палає без нагляду. Гасіть усі свічки, коли виходите з кімнати або перед сном.
 • Чи не шкідливі ваші свічки?
  Сертифікація Ми використовуємо лише американський сертифікований віск та аромамасла. Чому? По-перше, вони не шкідливі для організму - можна наносити віск зі свічок на шкуру. По-друге, це якість і інтенсивність аромату свічки. 1. Віск Сертифікат якості RSPO Vegan Friendly Kosher Дерматологічно протестований та безпечний для шкіри Кількість сажі при горінні на 70-90% менша, ніж у парафіну 2. Аромамасла Сертифікат IFRA
 • З чого виготовлений підсвічник?
  Кожен підсвічник ми виготовляємо вручну з гіпсу. Спочатку ми заливаємо форму гіпсом, даємо висохнути 2 дні, потім покриваємо захисним шаром в декілька етапів, щоб підсвічник не пропускав віск і даємо висохнути ще 3 дні. І тільки після дотримання цех термінів приступаємо до залиття воском.
bottom of page